Disney

Join the forum, it's quick and easy

Disney
Disney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disney Channel Türkiye fan sitesi

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song
İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 12:20 pm tarafından Hadise

» Harry Styles hakkinda bir sey
İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) EmptySalı Ocak 01, 2013 7:37 am tarafından Jasmin

» Hi, our dear guests! Sevgili misafirlerimiz!
İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:19 pm tarafından Hadise

» En sevdiğin grup hangisi?
İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:18 pm tarafından Hadise

» Türkler dışında en sevdiğiniz millet hangisi?
İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:16 pm tarafından Hadise

» Eğlenmek İçin Neyaparsınız?
İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:14 pm tarafından Hadise

» İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç)
İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:13 pm tarafından Hadise

» Gta kodlari buyurun
İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:11 pm tarafından Hadise

» Boooooooom...
İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:10 pm tarafından Hadise

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

En iyi yollayıcılar
Jasmin
İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) Vote_lcapİkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) Voting_barİkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) Vote_rcap 
Efsun Horan
İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) Vote_lcapİkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) Voting_barİkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç) Vote_rcap 
Hadise
maykl

Anket

İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç)

Sonuçları Gör

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

2 posters

Çince

Türkçe

Rusça

İspanyolca

Fransızca

Portegizce

Almanca

İtalyanca

Urduca

Arapca

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Jasmin

Jasmin
Admin
Admin

Bildiğimiz gibi en kullanışlısı ingilizce olduğundan onu ankete koymadım.

https://disney.darkbb.com

Hadise

Hadise
Çaylak
Çaylak

ben ispanyolcaya oy verdim

Jasmin

Jasmin
Admin
Admin

ben de

Hadise

Hadise
Çaylak
Çaylak

ingilizce olsaydı ona oy verirdim Parfüm

Jasmin

Jasmin
Admin
Admin

önceleri ingilizceyi de koymuştum ama herkes ingilizceye verince bende onu çıkardımve yeniden başlattım

Hadise

Hadise
Çaylak
Çaylak

insanların oyu boşa mı gitti Hi

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]