Disney

Join the forum, it's quick and easy

Disney
Disney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disney Channel Türkiye fan sitesi

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song
Debby Ryan hakkında EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 12:20 pm tarafından Hadise

» Harry Styles hakkinda bir sey
Debby Ryan hakkında EmptySalı Ocak 01, 2013 7:37 am tarafından Jasmin

» Hi, our dear guests! Sevgili misafirlerimiz!
Debby Ryan hakkında EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:19 pm tarafından Hadise

» En sevdiğin grup hangisi?
Debby Ryan hakkında EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:18 pm tarafından Hadise

» Türkler dışında en sevdiğiniz millet hangisi?
Debby Ryan hakkında EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:16 pm tarafından Hadise

» Eğlenmek İçin Neyaparsınız?
Debby Ryan hakkında EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:14 pm tarafından Hadise

» İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç)
Debby Ryan hakkında EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:13 pm tarafından Hadise

» Gta kodlari buyurun
Debby Ryan hakkında EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:11 pm tarafından Hadise

» Boooooooom...
Debby Ryan hakkında EmptyPerş. Ara. 20, 2012 3:10 pm tarafından Hadise

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

En iyi yollayıcılar
Jasmin
Debby Ryan hakkında Vote_lcapDebby Ryan hakkında Voting_barDebby Ryan hakkında Vote_rcap 
Efsun Horan
Debby Ryan hakkında Vote_lcapDebby Ryan hakkında Voting_barDebby Ryan hakkında Vote_rcap 
Hadise
maykl

Anket

İkinci dil olarak hangi dili öğrenmek kullanışlı, sizce? (ingilizce hariç)

Sonuçları Gör

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Debby Ryan hakkında

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Debby Ryan hakkında Empty Debby Ryan hakkında Çarş. Ekim 03, 2012 6:00 am

Jasmin

Jasmin
Admin
Admin

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Deborah Ann "Debby" Ryan (d. 13 Mayıs 1993) ABD'li oyuncu ve şarkıcıdır.
Ryan'ın en iyi bilinen rolü; bir Disney Channel dizisi olan, Zack ve Cody Güvertede adlı dizideki Bailey Pickett rolüdür. Ryan, 2007 yılında Barney & Friends (Barney&Arkadaşları) DVD filminde Disney tarafından keşfedildi. 2010'da, 16 Wishes (16 Dilek) adlı filmde başrolü oynamıştır ve bu film Disney Channel'in en çok izlenen filmlerinden biri olmuştur. 2011 yılında yine Disney Channel Original Movie Radio Rebel adlı filme başrolü üstlenmiştir ve bu film için kendi söylediği We Got The Beat şarkısına klip çekmiştir. 2011 yılında Disney Channel 'da başlayan Jessie dizisinde Jessie rolünü oynamaktadır. The Glades dizisinde de konuk oyunculuk yapacaktır.Deborah Ann "Debbi" Rayan[1] (d. 13 May 1993[2][3]) Amerikalı aktrisa və müğənnidir.

Debbi Rayan (2011)
Rayanın ən məşhur rolu - Disney Channel serialı olan, Zak və Kodinin gəmidəki macəraları adlı serialdakı Beyli Pikket roludur. Rayan, 2007 - ci ildə Barney & Friends (Börni və dostları) DVD filmində Disney tərəfindən kəşf edildi. 2010- cu ildə, 16 arzu adlı filmdə başrolda çəkilmişdir və bu film Disney Channel'in ən çox izlənilən filmlərindən biri olmuşdur.
2010-cu ildə, o Disney Channelda onun premyerası günündə əksəriyyətin müşahidə etdiyi kabel proqram olan 16 arzu filmində baş rola çəkildi. 16 arzu yeni auditoriyalarda Rayanı təqdim etdi Filmin ilk nümayişi 20 avqust 2010 - da oldu. Rayan həmçinin Disney Channel Orijinal filmi olan, Üsyankar səsdə radio üsyançısı baş rolunu oynadı. Burada Debbi Rayan Radio üsyançısı olan utancaq 17 yaşında qızı - Adams Taranın rolunu təsvir edir . Film ilk dəfə 17 fevral 2012 - də nümayişə buraxılıb. Rayan hal-hazırda Disneydə Cessi serialında baş rola çəkilir.

Rayan Alabamada, Huntsvildə anadan olmuşdur..[4] O, xristian kilsələrində, teatrlarda, istedad yarışlarda çıxış etmişdir. Onun atası hərbçi idi,buna görə də Ryan Avropanın müxtəlif şəhərlərinə köçüb. O, Almaniyada yaşadığından 10 yaşında ingilis və alman dillərini bilirdi. O, yeddi yaşında ikən professional teatrlarlarda çıxış etdi. O, 2003-cü ildə 10 yaşında ABŞ - a qayıtmış və Texasda yaşamışdı[5] O, tam fəaliyyət göstərmək və arzusunda idi. 2009 Xalq Jurnalı müsahibəsində o, məktəbdə bir "ağıldan kəm" kimi özünü təsvir etdi."Mən ağıldan kəməm. Mən şahmat klubunda idim. Səkkizinci sinifdə, mən mənim məktəbimin talismanı idim: xətərli iş. Mən hələ də mənim soyunma otağımda köhnə kostyuma malikəm. O böyüyə getməyi və enerjiyə malikməyi hər gün mənə xatırladır".
Rayan Məktəbin şahmat klubunun maskot və üzv olmaq üçün orta məktəbdə bullied edilmişdir.
[redaktə]Film karyerası
Rayan yeniyetmə illərinin əvvəllərində müxtəlif televiziya reklamlarında iştirak etməyə başladı. O, 2008 - ci ildə iDog üçün bir neçə reklamda və müxtəlif stolüstü oyunların reklamlarında üzə çıxdı. Rayanın ən birinci rolu iDog Rəqsi reklamı idi, 2007-ci ildə isə o, qonaq obraz kimi Barni və dostlarında : Gedək Yanğın hissəsinə - hissəsində iştirak etdi. Rayan həmçinin Metro Goldwyn Mayer tamaşa filmində, Lonqşortlarda, yeniyetmə aktrisaları Keke Zəvvarında və Buz Kubunda köməkçi rola malik idi. Rayan tamaşa filmində Edit roluna çəkilmişdi.
Rayan Zak və Kodinin gəmidəki macəraları serialında əsas obrazlardan biri olan Beyli Pikket rolunu canlandırdı. ABŞ-da Disney Channelda 26 sentyabr 2008-ci ildə bu serialın ilk nümayişi oldu,[6] bu 5.7 milyon cəlb etdi və serial Kanadada [7]da izlənnildi. [8] Bu serial həm də 2008-ci ilin 6-7 yaş[9] arası uşaqlarının ən sevdiyi serial olmuşdur. Veyverli Pleysin sehrbazları Gəmidə Hanna Montana ilə[10] seriyasından sonra serial daha da məşhurlaşaraq digər iki serialı da qabaqladı. 2009-cu ildə, bu elan edildi ki, Kevin Sorbo və Kristi Suonson Rayan müstəqil oyun filmində baş rolu endirdi. Film 2009-cu il İyul ayında Qrand Rapids, Manistee, Miçiqanadək irəlilədi və 20 avqust 2010-cu ildə teatrlara buraxıldı. Film 2009-cu ilin oktyabr ayındadək nümayiş etdirildi. [11][12][13] In October 2009, Ryan hosted the first Tween Girl Summit in which she hosted the event and its concerts.[14]

2010-cu ildə, o 16 arzu gənclər üçün filmdə baş rola çəkildi. Serial onun on altıncı ad günü münasibətilə axşam qonaqlığı planlaşdıran Ebigeyl "Ebbi" Luiza Yensen (Rayan) haqqındadır. Onun həyata keçirmək istədiyi və siyahıda yazdığı məxfi arzuları 16-cı ad günündə həyata keçir. 16 arzu Disney Channelda onun premyerası günündə əksər müşahidə edilən kabel proqramlarından və televiziyada müşahidə edilən filmlərdən biri idi. Bundan əlavə, film yeni auditoriyalara Rayanı təqdim etdi, filmdən sonra Rayan daha da məşhurlaşdı. Rayanda yüksək televiziya tamaşaçılarını qəbul etdi. O, müşahidə etdi ki, onun bəyan etdiyi çoxlu Gənc Yazıçılar hərdən 16 Şam filmini 16 arzuya çox oxşadırlar. Ondan soruşulanda ki, o rol üçün necə hazırlaşdı, o dedi ki, "bu, ssenaridən asılıdır. Siz komediya edə bilərsiniz, amma bu komediyadan tamamilə fərqlidir. Mən çoxlu kinofilmləri müşahidə edirəm. Mənim çəkildiyim 16 Arzu ilə On altı Şamı dövr filmlərinin cüt gəlişini müşahidə etdim. Mən Molli Rinqualdı sevirəm.[15] Beləliklə onun kimi hiss edirəm". Rayan Zak və Kodinin gəmidəki macəraları filmində əsas rola çəkildi. Tamaşa ilk nümayişi 6 May , 2011-də onun oldu.
2011-ci ilin Mart ayında elan edildi ki, Rayan sentyabrdan etibarən ilk nümayişi olmuş Disney Channelın orjinal serialı Cessi serialında Baş rol olan Cessi obrazını canlandırdı.[16] Belə ki, Texasdan Nyu Yorka xəyallarını gerçəkləşdirməyə çalışan Cessi səhvən varlı bir ailədə dörd uşağa baxması üçün dayə götürülür və serial onarın möhtəşəm macəraları ilə davam edir.[17] Rayan bu ərəfələrdə Disney Channelın orjinal filmi olan Üsyankar səs filmində baş rola çəkilir.
[redaktə]Musiqi karyerası

Rayan gitara, fortepiano və klaviatura daxil olmaqla bir neçə aləti çalmağı bacarır. O, həmçinin nəğməkar şair olmaqla yanaşı musiqi də bəstələyir. [18] Musiqinin bir neçə tipində maraq göstərmişdir və onun musiqi janrları əsasən caz, xalq popu və alternativ rokdur. Rayan "Heyranedici Yeniyetmə Səfərini" ona görə ləğv edib ki, 9 iyul , 2009-da başlayan və 14 iyulda qurtaran, Casmin Riçards və Savanna Outen və səfərdə Rayanın debütü olacaq.[19][20] [21]

2009-cu ildə Peoples Jurnalı müsahibəsində, Rayan bəyan etdi, onun çəkildiyi Zak və Kodinin gəmidəki macəraları seralında əsas rollardan biri olan Brenda Sonqun sənəm əvəzi olduğunu söyləyib. Rayan söyləyir ki, Brenda Sonq Meril Stripə baxır, "Beləliklə dərindən düşünməyə ehtiyac yoxdur, həyat Stripini tələb edir". Rayan demişdir ki, o, başqa yamsılama nümunələri olan Enn Heteyi, Reyçel MakAdamsı və Tobi Maquayrni özünə əalvə edir. Nə vaxt ki musiqili zövqlər haqqında soruşulanda, o demişdir ki, "Mən cazı sevirəm! Mən onu oxumağı sevirəm. Mən həmçinin ölkəni sevirəm! Mənim qardaşım roku sevir, ondaa həmçinin bu soyuq Ceyson Mrazın bənzər stilinə malikdir. Buna əsasən, mənim cavabım: ölkə cazı, ya alternativ rok? Mənim heç bir fikrim yoxdur! Ancaq mən vicdanla kantri musiqisini sevərdim".
[redaktə]Başqa işlər

[redaktə]Xeyriyyəçilik
Rayan Dünyanı dəyişdirmək üçün Disneyin Dostlarına cəlb edilir. [22] O, Disney Channel üzrə kommersiya nümayiş olunmuşdur. 1 milyon $-a sərmayə qoyulan bu yarışda Dəyişiklik Oyunları üçün Disneyin Dostlarında iştirak edilir,[23][23] hansı ki ətraf mühit üçün yaxşı hərəkətlər ilə ruhlandırılan əyləncəli və fiziki çağırışlarda 30 Disney Kanalının və Disney XD-i ulduzu boyunca göstərəcək. Ulduzlar komandalara ayrılaraq və hər komanda ekoloji mərhəmətin adından oynayacaq. Rayan xeyir vermək üçün oynayan Göy Komandanın Kapitanı kimi iştirak edirdi.[24]
[redaktə]Dəb
2012 iyulda Rayan 2013 üçün geyim xəttində işə başladı. O dedi ki, o dəb markası özünüz tikməyin başlanğıc mərhələlərindəndir və göstərdi ki, o layihəçiləri öyrənir və onlarla markalardan müsahibə götürür.

https://disney.darkbb.com

2Debby Ryan hakkında Empty Geri: Debby Ryan hakkında Salı Ara. 18, 2012 10:17 am

Hadise

Hadise
Çaylak
Çaylak

debby ryan rol aldigi butun dizileri keyifle izliyorum

3Debby Ryan hakkında Empty Geri: Debby Ryan hakkında Salı Ara. 18, 2012 5:01 pm

Jasmin

Jasmin
Admin
Admin

16 dileği çok severim bi de şu vi gotta beat şarkısını

4Debby Ryan hakkında Empty Geri: Debby Ryan hakkında Çarş. Ara. 19, 2012 9:46 am

Hadise

Hadise
Çaylak
Çaylak

benim en çok sevdiğim jessie ve zack ve cody güvertede silent

5Debby Ryan hakkında Empty Geri: Debby Ryan hakkında Çarş. Ara. 19, 2012 4:11 pm

Jasmin

Jasmin
Admin
Admin

ilk yıldızını kapmışsın beşinciyi gör First

6Debby Ryan hakkında Empty Geri: Debby Ryan hakkında Perş. Ara. 20, 2012 10:06 am

Hadise

Hadise
Çaylak
Çaylak

teşekkür ederim

7Debby Ryan hakkında Empty Geri: Debby Ryan hakkında Perş. Ara. 20, 2012 1:59 pm

Jasmin

Jasmin
Admin
Admin

çaylak olmak nasıl

8Debby Ryan hakkında Empty Geri: Debby Ryan hakkında Perş. Ara. 20, 2012 3:05 pm

Hadise

Hadise
Çaylak
Çaylak

kötü bundan sonra ne geliyor Balık

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]